Hakkımızda

Türkiye'nin İlk Hibrit Pazarlama Ajansı

Sadece dijital pazarlama çalışması yapmıyoruz. Kurumları inceleyip, kurum içi süreçlerini revize ederek sorunsuz hale getiriyoruz. Yaratıcı pazarlama taktiklerini kuruyoruz. Son olarak bu yaptıklarımızı dijital pazarlama stratejilerinde uygulamaya döküyoruz.

Göz Kamaştırıcı Bir Ekip Dizayn Ettik

Kadromuzun tamamını reklam ve iletişim mezunları ile oluşturmak yerine, öğretmen, psikolog, sosyolog, mühendis gibi pek çok farklı meslek grubundan yetenekli insanları bu alanda uzun eğitimler vererek DİJİTAL PAZARLAMA sektörüne kazandırdık. Böylece dijital tecrübemizi sektörel tecrübe ile birleştirerek sürdürülebilir fayda sağlıyoruz.

Hakkımızda

1. 150'nin üzerinde marka tecrübemiz ve saha birikimimiz ile uygulanabilir fayda odaklı çözümler sunuyoruz.

2. Kadromuzun tamamını reklam ve iletişim mezunları ile oluşturmak yerine, öğretmen, psikolog, sosyolog, mühendis gibi pek çok farklı meslek grubundan yetenekli insanları bu alanda uzun eğitimler vererek DİJİTAL PAZARLAMA sektörüne kazandırdık. Böylece dijital tecrübemizi sektörel tecrübe ile birleştirerek sürdürülebilir fayda sağlıyoruz.

3. Dünya'yı kasıp kavuran gelişmiş "FUNNEL SİSTEMLERİ" kurgulayarak çok daha kesin başarılar sunuyoruz.

4. Markalara ilk defa bizim uyguladığımız "HİBRİT PAZARLAMA" desteği vererek, kurum içi süreç yönetimi, pazarlama taktikleri, müşteri ilişkileri yönetimi, dijital pazarlama,
iş analizi, markalama gibi konularda sorunları çözerek başarıya hiç olmadığı kadar kolay ulaşıyoruz.

5. Pek çok alanda çalışan değil tek bir alanda uzmanlaşmış ekiplerimiz ile çok daha güçlüyüz.

Logomuz

Tukan kuşu yağmur ormanlarında çekirdeklerin ve tohumların yayılmasına katkı sağlar.Tukan'ın renkli görünümü ve büyük gagası, görülmek ve duyulmak için güçlü bir arzuyu temsil eder. Biz de hem çekirdekten var olup, yayılarak büyümeyi temsil eden olarak , hem de  sizi daha görünür kılmak, gölgelerden dışarı adım atmanız, kendi ışığınızı yaymanız ,büyümenizde rol almak için ,cezbedici renkleri ve emsalsiz görünüşüyle Tukan kuşunu logomuzda kullandık.

Tukan'ın renkli görünümü ve büyük gagası, görülmek ve duyulmak için güçlü bir arzuyu gösterir. gölgelerden dışarı adım atmanız ve bir süre için ışıkta durmanız için muhtemel zaman.

NüveCore

Adımız

"NÜVE" bir şeyin özü ve esası anlamına gelir. Varlık ağacı da bir özden meydana gelmiştir. Bu anlamda çekirdekler, tohumlar VAR kıldıklarının özüdür ve varlık sırlarını taşıyan, koruyan kalbidir. Bunun ingilizce karşılığı da "CORE" kelimesidir. Sadece yurt içinde değil dünyada da sektörün çekirdeği ve yön vericisi olmak arzusuyla Nuve ve Core 'u bir araya getirerek "NuveCore" ismini koyduk.

Amacımız​

Tamamı genç ve dinamik arkadaşlardan oluşan, temeli fayda üzerine kurulu bu çekirdek sistemin ve hizmetlerimizin önce tüm ülkeye sonrasında da dünyaya yayılması, büyüyüp gelişmesi.

Nuvecore Ailesi

Feyyaz Y.

CEO / FOUNDER

Fırat D.

FOUNDER / SOFTWARE TEAM LEADER

Mücahit K.

FOUNDER / OPERATION MANAGER

Emin C.

SOFTWARE DEVELOPER

Burak Z.

FACEBOOK ADS SPECIALIST

Olcay K.

GENERAL COORDINATOR

Mehmet Ö.

MARKETING EXPERT

Furkan P.

SOFTWARE DEVELOPER

Yeliz E.

SOCIAL MEDIA EXPERT

Saliha D.

SOCIAL MEDIA EXPERT

Ali D.

YOUTUBE AND TIKTOK EXPERT

Erkan A.

GOOGLE ADS EXPERT

Taner K.

GOOGLE ADS EXPERT

Büşra G.

GOOGLE ADS EXPERT

Kezban E..

SOCIAL MEDIA EXPERT

Haluk

SOFTWARE DEVELOPER

Orhan K.

GOOGLE ADS EXPERT

Servet E.

FACEBOOK ADS EXPERT

Yaratıcı yenilikçi ve değer odaklı çalışmalarımız

2010
KURULUŞ YILI
180
MUTLU MÜŞTERİ
25
ÇALIŞTIĞIMIZ ŞİRKETLER
1
OFİSLER
19
TAKIM ÜYELERİ
250
BİTİRİLMİŞ PROJELER

Hizmetlerimiz ve Kabiliyetlerimiz

Büyümek istiyorsanız doğru yerdesiniz