Bizi Ziyaret Edin!

NüveCore LTD.

Mehmet Akif Ersoy Mah.
Mehmet Akif Ersoy Cd.
DOSİMA PLAZA No:28
Yenimahalle / Ankara

BİLGİ SORULARI

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dijital pazarlama hizmet kalemlerini hangi kriterlere göre veriyorsunuz?

Firmanızın ihtiyacına göre bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Öncelikle firmanızın analizini yapıp hangi hizmet kalemelrine ihtiyacınız var sorusunun cevabını veriyoruz. Sonrasında ulaşmak istediğiniz hedeflere göre stratejiler belirleyip yol alıyoruz.

Özel web tasarımı yapıyor musunuz?

Alanında uzman yazılım ekibimiz size en pratik ve yaratıcı çözümler sunarak size özel tasarımlar yapar.

Neden ajans hizmeti almalıyım?

Dijital dünya her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi takip eden uzmanlaşmış bir ekip kuramıyorsanız kesinlikle ajans hizmeti almalısınız. Hem sizi daha yüksek maliyetlerden kurtarır hem de sonuç odaklı başarılar elde edersiniz.

Web sitem kaç günde hazır olur?

Kurumsal bir site istiyorsanız minimum 8-10 iş gününde sitenize sahip olursunuz. Ancak özel yazılım ve farklı spesifik özellikler isterseniz, istemiş olduğunuz özelliklere göre bu süre 1 aya kadar uzayabilir.

Neden Google da reklam vermeliyim?

Günümüzde insanlar ihtiyaçlarını giderirken önce Google’a soruyorlar. Kendi alanınızla ilgili arama yapan kişilerin karşısına çıkıp yeni müşteriler kazanmak için Google reklamlarını tavsiye ederiz.

Web sitesinin mobil uyumlu olması neden gereklidir?

Günümüzde internet kullanıcılarının %80 i mobilden giriş yapıyor. Dijitalde yapacağınız her bir çalışma bu yüzden mobil uyumlu olmak zorunda.

Web yazılımda sunucu ve domain ödemeleri gibi ek ödeme yapmamız gerekir mi?

Web yazılımda domain ve ilk yıl sunucu hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. İlk yıldan sonra sunucu hizmet bedeli ödersiniz. Ayrıca web sitenizle ilgili ücretli entegrasyonlar isterseniz bu entegrasyonlar pakete dahil değildir.

Dijital Pazarlamaya ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Dijital pazarlama bütçesini oluştururken sizin, sektörünüzün, rakiplerinizin ve hedeflerinizin analizlerinin yapılması gerekir. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.

NüveCore Dijital Ajans & Software

BİZE ULAŞIN