ÖZGÜN RUH

A' DAN Z' YE HERŞEY

YÜKSEK BAŞARI

TAKIM ÇALIŞMASI

Özgün Tasarımlar Kreatif Çözümle Oluşur

Web tasarımı nedir? Bu soruya hızlı ve kısa bir şekilde cevap verilecek olursa; Web tasarımı, görsel içeriklerden ve normal metinlerden oluşan sayfa içeriğinin, sayfayı ziyaret eden müşterilere bir düzen içerisinde gösterilme şeklidir. Bununla birlikte web sitesi tasarımıweb sitesi yapımı gibi tanımlamalar da Web tasarımıyla aynı anlamı barındırır.

Web tasarımını sorunsuz bir şekilde bitirebilmek için öncelikli olarak bir proje gerekir. Bu projenin asıl konusunu, web sitesini isteyen müşterinin önceliği ne ise o oluşturur. Buna örnek vermek gerekirse; otel web sitesi, hastane ya da sağlık merkezi web sitesi, diş hekimliği web sitesi gibi web siteleri bir web tasarım projesidir.

Verilen örnekten de anlaşılacağı üzere web tasarım, kişi, kurum ya da kuruluşları daha hızlı bir şekilde tanıtma amacıyla yapılan web sitesi sayfalarını kodlama, düzene getirme ve internet ortamında yayınlama çalışmalarının tümüdür. Bütün bu çalışmaları yapan kişiye ise web tasarımcıweb tasarımcısı veya webmaster denir.

PROBLEMİN TANIMLANMASI

Verilen konuyu anlayarak ve benimseyerek yaratıcılıkta sınır tanımıyoruz.

BİLGİ TOPLAMA

Tasarım sürecinde tüm verileri elde ederek yol haritası çiziyoruz.

ÖZGÜNLÜK

Tasarım yaparken eskizlerimizdeki karalamaları enine boyuna düşünerek özgün bir çalışma ortaya koyuyoruz.

TASARIMIN OLUŞTURULMASI

Çizgiler, oran- orantı ve renklerden oluşan görsel ögeler kullanılarak tasarımı tamamlıyoruz.